Routery

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostupnost

 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobrazit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
UBNT UniFi Security Gateway [Router s robusním firewallem pro Unifi AP infrastrukturu]

UBNT UniFi Security Gateway [Router s robusním firewallem pro Unifi AP infrastrukturu]

Router s robusním firewallem pro Unifi AP infrastrukturu UniFi Security Gateway - USG Unifi S

 

2 513 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

3 041 Kč  
Porovnat
     
 
 
 
 
 
HPE FlexNetwork MSR1003 8S AC Router

HPE FlexNetwork MSR1003 8S AC Router

Typ zařízení:RouterHPE FlexNetwork MSR1003 8S AC Router

 

22 857 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

27 657 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE MSR 1-port Fractional E1 SIC Module

HPE MSR 1-port Fractional E1 SIC Module

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkůmHPE MSR 1-port Fractional E1 SIC Module

 

15 364 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

18 590 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE MSR3024 AC Router

HPE MSR3024 AC Router

Typ zařízení:RouterHPE MSR3024 AC Router

 

50 690 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

61 335 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) Router

HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) Router

Typ zařízení:RouterHPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) Router

 

15 793 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

19 110 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN Router

HPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN Router

Typ zařízení:RouterHPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN Router

 

16 389 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

19 831 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
UBNT EdgeMAX EdgePoint 8-port WISP router [600MHz MIPS64 dual-core CPU, 2GB DDR3 RAM, 6xGLAN+2xGLAN(SFP), PoE]

UBNT EdgeMAX EdgePoint 8-port WISP router [600MHz MIPS64 dual-core CPU, 2GB DDR3 RAM, 6xGLAN+2xGLAN(SFP), PoE]

600MHz MIPS64 dual-core CPU, 2GB DDR3 RAM, 6xGLAN+2xGLAN(SFP), PoE EdgeMAX EdgePoint 8-port WISP router

 

9 252 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

11 194 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE MSR1003 8 AC Router

HPE MSR1003 8 AC Router

Typ zařízení:RouterHPE MSR1003 8 AC Router

 

23 978 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

29 013 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
TP-Link Archer XR500v [AC1200 Bezdrátový dvoupásmový gigabitový VoIP GPON router]

TP-Link Archer XR500v [AC1200 Bezdrátový dvoupásmový gigabitový VoIP GPON router]

AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIPAC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP, Econet Chipset, 866Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 4 GE LAN ports, 2 RJ11 FXS, 1 USB 2.0, 1 SC/APC GPON port, 2 fixed antennas, G.984.x, C

 

1 308 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 583 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
     
 
 
 
 
 
Cisco VPN Router RV345, 16xGbE LAN + 2xWAN + 2x USB

Cisco VPN Router RV345, 16xGbE LAN + 2xWAN + 2x USB

Cisco RV345 - VPN router, switch, 16 porty, GbE, 2x Gigabit WAN, web filtering Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových zařízení. Se s

 

6 314 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

7 640 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
TP-Link TL-R470T+ [Širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže]

TP-Link TL-R470T+ [Širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže]

Předností zařízení vychází již z označení, a to Multi-WAN. Zařízení má jeden klasický WAN port a další tři porty, které jsou schopné pracovat jako WAN či LAN podle potřeby. Router je také vybavený jedním klasickým LAN portem. TL-R470T+ nalezne své uplatně

 

851 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 030 Kč  
Porovnat
     
 
 
 
 
 
UBNT EdgeMAX EdgeRouter X SFP [880MHz dual-core CPU, 256MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE, SFP]

UBNT EdgeMAX EdgeRouter X SFP [880MHz dual-core CPU, 256MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE, SFP]

880MHz dual-core CPU, 256MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE, SFP EdgeRouter X SFP Edg

 

1 566 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 894 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
     
 
 
 
 
 
Mi Router AX1800

Mi Router AX1800

Wi-Fi 6Wi-Fi 6 (802.11ax) výrazně zvyšuje rychlost a celkovou kapacitu. Díky mainstream přijetí Wi-Fi 6 je správný čas upgradovat router na n

 

1 062 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 284 Kč  
Porovnat
     
 
 
 
 
 
HPE MSR954 1GbE SFP Router

HPE MSR954 1GbE SFP Router

Typ zařízení:RouterHPE MSR954 1GbE SFP Router

 

15 136 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

18 315 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
TP-Link OC200 [Cloudový kontroler Omada]

TP-Link OC200 [Cloudový kontroler Omada]

TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller, Centralized Management for Omada EAPsOmada Cloud Controller OC200 Omada Wi-Fi network controller Accessible through direct access, cloud portal or mobile app Pre-installed Omada controller software. Power

 

1 734 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 098 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
     
 
 
 
 
 
Cisco VPN Router RV340, 4xGbE LAN, 2xGbE WAN, 2xUSB

Cisco VPN Router RV340, 4xGbE LAN, 2xGbE WAN, 2xUSB

Cisco VPN Router RV340, 4xGbE LAN + 2xWAN + 2x USBCisco RV340 - VPN router, switch, 16 porty, GbE, 2x Gigabit WAN, web filtering Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vz

 

4 316 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

5 222 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
UBNT EdgeMAX EdgePoint 6-port WISP router [880MHz MIPS1004Kc dual-core CPU, 256MB DDR3 RAM, 5xGLAN+1xSFP, PoE]

UBNT EdgeMAX EdgePoint 6-port WISP router [880MHz MIPS1004Kc dual-core CPU, 256MB DDR3 RAM, 5xGLAN+1xSFP, PoE]

880MHz MIPS1004Kc dual-core CPU, 256MB DDR3 RAM, 5xGLAN+1xSFP, PoE EdgeMAX EdgePoint 6-port WISP router

 

2 387 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 888 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
     
 
 
 
 
 
HPE MSR 1-port Fractional SIC Module

HPE MSR 1-port Fractional SIC Module

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkůmHPE MSR 1-port Fractional SIC Module

 

15 364 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

18 590 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE MSR2003 AC Router

HPE MSR2003 AC Router

Typ zařízení:RouterHPE MSR2003 AC Router

 

20 174 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

24 410 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
HPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN PoE Router

HPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN PoE Router

Typ zařízení:RouterHPE FlexNetwork MSR958 1GbE and Combo 2GbE WAN 8GbE LAN PoE Router

 

26 226 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

31 734 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
Doprava zdarma
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

45

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • EXK - exkalibr
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Košík je prázdný
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontakt

Exkalibr s.r.o.

Nebory 375

Třinec, Česká republika

 

Jak se k nám dostanete

Rychlý kontakt

 

+420 558 731 917

Odebírat newsletter

Přihlaste se k odběru novinek našeho e-shopu.

 

 
 
 
 
 

K provozování našeho webu www.exkalibr.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.