Propojovací panely

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostupnost

 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobrazit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
výchozí řazení - námi doporučené pořadí
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
UBNT UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UBNT UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů s 1 LC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550nm, tyto moduly jsou vhodné na vzdálenost až 3 km . Moduly jsou kompatibilní se všemi zařízeními UBNT, která obsahují porty SFP+. Balení

 

519 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

629 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
AKASA adaptér ke zdroji Synchronous Power Supply Adapter Board

AKASA adaptér ke zdroji Synchronous Power Supply Adapter Board

Specifikace kabelu / redukce:Ostatní

 

218 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

264 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
Allocacoc PowerCube karton náplň 15ks

Allocacoc PowerCube karton náplň 15ks

Counter Display FR - Celková náplň 15Ks

189 Kč 

s DPH

 

19.50 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

23.60 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
PREMIUMCORD Kabel optický fiber High Speed + Ethernet 4K@60Hz kabel, M/M, zlacené konektory, 7m

PREMIUMCORD Kabel optický fiber High Speed + Ethernet 4K@60Hz kabel, M/M, zlacené konektory, 7m

Specifikace kabelu / redukce:HDMI kabel; Verze kabelu / redukce:2.0

1 295 Kč 

s DPH

 

907 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 098 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
PremiumCord adaptér USB2.0 na LAN RJ45 ETHERNET 10/100 MBIT

PremiumCord adaptér USB2.0 na LAN RJ45 ETHERNET 10/100 MBIT

Specifikace kabelu / redukce:Adaptér

 

256 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

310 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
PREMIUMCORD Kabel optický fiber High Speed + Ethernet 4K@60Hz kabel, M/M, zlacené konektory, 5m

PREMIUMCORD Kabel optický fiber High Speed + Ethernet 4K@60Hz kabel, M/M, zlacené konektory, 5m

Specifikace kabelu / redukce:HDMI kabel; Verze kabelu / redukce:2.0

 

739 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

894 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
PremiumCord adaptér USB3.0 na LAN RJ45 ETHERNET 10/100/1000 MBIT

PremiumCord adaptér USB3.0 na LAN RJ45 ETHERNET 10/100/1000 MBIT

Specifikace kabelu / redukce:Adaptér

417 Kč 

s DPH

 

282 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

341 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
UBNT UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

UBNT UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

 

1 860 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 250 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
PremiumCord VGA extender na 120m přes LAN, over IP, HDBitT

PremiumCord VGA extender na 120m přes LAN, over IP, HDBitT

Input:HDMI; Output:HDMI

 

2 517 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

3 046 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
ATEN 4-port USB 2.0 extender po Cat5/Cat5e/Cat6 do 50m

ATEN 4-port USB 2.0 extender po Cat5/Cat5e/Cat6 do 50m

Specifikace kabelu / redukce:USB kabel

3 557 Kč 

s DPH

 

2 494 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

3 017 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
ATEN DVI Cat5 Extender (max. 20m)

ATEN DVI Cat5 Extender (max. 20m)

Specifikace kabelu / redukce:VGA kabel DVI

802 Kč 

s DPH

 

615 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

744 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
VERBATIM 49146 USB-C™ to Gigabit Ethernet Adapter Rj45 HUB

VERBATIM 49146 USB-C™ to Gigabit Ethernet Adapter Rj45 HUB

Specifikace kabelu / redukce:USB-C, Gigabit Ethernet

 

356 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

431 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
RAPOO adaptér UCA-1006, USB-C na Gigabit LAN

RAPOO adaptér UCA-1006, USB-C na Gigabit LAN

Specifikace kabelu / redukce:Adaptér, Redukce; Input:USB-C; Output:RJ45

 

586 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

709 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor

 

2 065 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 499 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
Intellinet Patch panel 48 port Cat5e, UTP, 2U , černý

Intellinet Patch panel 48 port Cat5e, UTP, 2U , černý

Typ komponenty:Propojovací panel; Provedení:Cat5E; Stínění:UTPSolid and reliable terminations for copper cabling featuring a minimum of 3 mm 50 micro-inch gold-plated jack contacts • Compatible with both 110 and Krone punch-down tools • Supports

 

1 169 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

1 414 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
ATEN USB 2.0 extender po Cat5/Cat5e/Cat6 do 60m

ATEN USB 2.0 extender po Cat5/Cat5e/Cat6 do 60m

Specifikace kabelu / redukce:USB kabel

 

2 128 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 575 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
ATEN Video extender VGA po Cat5 150m, až 1920x1200 bodů

ATEN Video extender VGA po Cat5 150m, až 1920x1200 bodů

Specifikace kabelu / redukce:VGA kabel klasický (D-SUB)

 

3 228 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

3 906 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

Typ komponenty:Propojovací panelCisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UC

 

2 183 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

2 641 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor

 

3 630 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

4 392 Kč  
Porovnat
 
     
 
 
 
 
 
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr

 

383 Kč  bez DPH

Cena s DPH 

464 Kč  
Porovnat
Na objednávkuZeptat se na dostupnost. 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

148

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • EXK - exkalibr
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Košík je prázdný
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*0*
Kontakt

Exkalibr s.r.o.

Nebory 613

Třinec, Česká republika

 

Jak se k nám dostanete

Rychlý kontakt

 

+420 558 731 917

Odebírat newsletter

Přihlaste se k odběru novinek našeho e-shopu.

 

 
 
 
 
 
nemame nacteno