Záruka Festool all-inclusive

Výhody záruky all-inclusive

 • 36měsíční ochrana před náklady na opravu
 • Když se něco porouchá, Festool Vám to zdarma opraví. Včetně pracovního času, náhradních a veškerých opotřebovaných dílů. Po dobu 36 měsíců. Přepravní služba u vás nářadí na přání dokonce vyzvedne – a také ho dopraví zpět. Rovněž zdarma. Eliminujete tak riziko nákladů a ušetříte spoustu času, který můžete investovat do své práce
 • 36měsíční ochrana proti krádeži
 • V případě krádeže vám dodáme za odcizené nářadí bez dalších pojistných nákladů a za spoluúčast ve výši 2 500,- Kč jednorázově nové nářadí. Tuto službu poskytuje Festool pro všechno úspěšně zaregistrované nářadí Festool po dobu 36 měsíců od data na vašem originálním dokladu o zaplacení. Vyměněné nářadí již znovu nespadá pod ochranu proti krádeži.
  Pro využití této servisní služby je nutné odcizení neprodleně ohlásit na příslušné policejní služebně. Toto oznámení musí být s vaším servisním certifikátem předloženo do pěti dnů po odcizení vašemu partnerskému prodejci Festool. Ten doručí podklady Festool k ověření.
  Po provedeném ověření budete ze strany Festool informováni o stavu věci a nové nářadí si můžete po schválení Festool vyzvednout za úhradu výše uvedené spoluúčasti u svého partnerského prodejce.
 • 14denní záruka vrácení peněz
 • Není nakoupené nářadí to, co jste si představovali? Přineste je jednoduše do 14 dnů od nákupu zpět k prodejci, a ten vám kupní cenu vrátí. Tak ho můžete skutečně otestovat v praxi a investujete s naprostou jistotou.
  Tato služba slouží jako „testovací jízda“ – srovnatelná se zkušební jízdou u automobilu. Do 14 dnů od data na originálním dokladu o zaplacení můžete nářadí vrátit prodejci Festool. Nářadí smí být „lehce použité“, musí být ale nepoškozené, podle obsahu dodávky kompletní a zabalené v původním obalu.
  V odůvodněných případech, zejména v případě nadměrného opotřebení, může být vyplacení odmítnuto, dokud nebude případ prověřen a schválen Festool GmbH.
 • 10letá dostupnost náhradních dílů
 • Tak dlouho – přinejmenším – má Festool všechny náhradní díly pro vaše nářadí na skladě. A pokud by tomu tak výjimečně nebylo, dostanete jako náhradu zdarma nové nářadí. Nářadí Festool je dimenzované na dlouhé a intenzivní používání. Na to se můžete spolehnout. I po 10 letech.

 

 

Pro získání všech výhod záruky Festool all-inclusive je nutné nářadí nejpozdějí do 30-ti dnů od nákupu zaregistrovat na MyFestool.


Důležité informace!
Od 01.01.2021 můžete registraci záruky all-inclusive provést výhradně pouze Vy jako zákazník v MyFestool. Vezměte prosím na vědomí, že prodejce se za Vás již nebude moci postarat o registraci.


Celé znění záručních podmínek služby "Záruka all-inclusive" naleznete zde.Festool SERVICE all-inclusive

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Košík je prázdný
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*0*
Kontakt

Exkalibr s.r.o.

Nebory 613

Třinec, Česká republika

 

Jak se k nám dostanete

Rychlý kontakt

 

+420 558 731 917

Odebírat newsletter

Přihlaste se k odběru novinek našeho e-shopu.

 

 
 
 
 
 
nemame nacteno